Jdi na obsah Jdi na menu
 

Básničky na přání

25. 4. 2013

 Vítejte v části básničky na přání. Zde můžete psát své náměty na vytvoření básničky či přání.

Co by měl váš návrh obsahovat?

1. Co nebo kdo je cílem básničky

2. Jak dlouhá by báseň měla být

3. O čem by báseň měla být ( v případě děje se nebojte rozepsat, co jste společně zažili a co byste chtěli aby v básničce bylo obsaženo )

4. Zda báseň může být veřejná: báseň budu moci být umístěna na tomto webu

                                      neveřejná: báseň nebude nikde zveřejněna a bude tak jedinečná, aby obdarovaný dostal opravdu jedinečný dárek, který je jen a jen pro něj. Takováto báseň nebude nikde vystavena, pokud ji někam neumístíte sami!!!

 

Dotazy a náměty zasílejte do diskuze a nebo na mail info@soman-fitness.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Básnička pro otce

(Marcela, 20. 5. 2018 12:39)

Dobrý den 1.6.ma můj otec 70narozeniny..Chtěla bych mu složit básničku..Jmenuje se Stáňa, strašně rád sportuje,hraje hlavně tenis..což je jeho velká záliba..Je také vinař a má sklep..Má dceru Marcelu a syna Stanu..v mládí se dětem hodně věnoval obvzlast po sport.strance a staral se o ně sám, když od nich jeho manželka a matka děti utekla..Sem tam je to morous,ale i přesto v hloubi duše je hodný, přátelský a vždy pomůže..Má taky 3vnucky.. Nejstarší Natálku,pak Karolínu a nejmladší Viktorku..Za básničku moc děkuji..☺

Re: Básnička pro otce

(Básničky na prani, 20. 5. 2018 13:18)

Můžete mi prosím napsat do mailu. Děkuji

Básnička - oslava narozenin

(Dominika, 30. 4. 2015 8:45)

13.června mám mít proslov na oslavě taťkových narozenin. Říkala jsem si, že by bylo dobré pro rozveselení pozvaných a hlavně pro taťku, přidat tam nějakou básničku o něm a jeho životě. Básnická múza mne však ne a ne políbit.. Pomohl by jste mi s tím prosím?

Taťka se jmenuje Vladimír a narozeniny má 13.6., letos mu bude 60 let (ale nevypadá na to :) ). Když byl mladý, tak měl přezdívku Pardál a bydlel v Mikulově (kde byl jedna ruka s kamarádem, který má pro změnu přezdívku Pikaso).
21. června 1980 si bral mamku (Zdeňka, rozená Schneiderová) a ona tvrdí, že je to nejlepší, co ho mohlo v životě potkat :) Během manželství mu dělala různé naschvály - např. v noci mu cestu od postele vysypala legem, takže když ráno šel po tmě do koupelny, tak cestou našlapoval na různé kostky a předváděl jí pěkné tanečky :)
Má dvě děti - dceru (Dominika) a syna (Vladimír - je starší). Pokud jsme měli s bráchou nějaký problém, věděli jsme, že i když si to vyslechneme s "hlasitou přednáškou", tak nás v tom nikdy nenechá a vždycky nám pomůže.
V současné době má jednu vnučku - Lilianka (má 6 roků - narodila se 5. března) - pro tu by se doslova rozkrájel a udělal pro ní všechno - je to prostě "jeho Lilinka". Časem určitě ještě nějaké vnoučátka přibydou :)
Dříve pracoval jako řidič autubusu, ale posledních x let pracuje v Rakousku jako instalatér. Je kamarádský a vždycky dokáže pobavit vhodnými hláškami a pokud někdo potřebuje s něčím pomoct, neodmítá (někdy to sice "obrblá", ale vždycky jde).
Máme pejska Zuzku (jezevčík) - s tou každý večer lehává na gauči (má ji na břiše) a dívají se spolu na televizi.
Na závěr můžu napsat jenom to, že je to ten nejlepší táta na světě a jsme rádi, že ho máme :)
Délku básně nechám na Vás, samozřejmě čím bude delší, tím bych byla radši :)

Předem Vám moc děkuji :)

Basnicka_rozlucka se svobodou

(Helena, 4. 9. 2014 23:10)

Dobry den,
chystáme se na rozlucku se svobodou naši dobre kamarádky a rádi bychom ji dali tzv. krabičku posledni záchrany, která by obsahovala různé vtipné a praktické veci do manželství. Radi bychom ji ty veci předali v podobě básničky, kterou ale nejsme schopni vymyslet. Moc byste nam pomohli. Diky moc!
Údaje: budoucí manželský par žije v Rakousku, jsou ale oba Češi. Poznali se na střední skole, ale chodit spolu začali az později. Radi jezdí na kole a do hor. Ona je blondýnka, sportovní typ, plna humoru a pozitivni energie.
Veci, které by se mely v básnicce pro nevěstu objevit: pouta, lesk na rty, kamasutra, kalhotky XXL, penezenka, zvonek na kolo, čokoláda, pivo, ... Napadá Vas jeste neco? Klidne jeste nejaké maličkosti vymyslete, které by se hodily... my uz jsme trochu bezradne. ^^

Předem moc děkujeme!!

Báseň

(Sluníčko, 5. 9. 2013 17:01)

Téma: rodina
2 sloky
Se slovy:hadr, veverka, oblíbený, čtyřicet
Zachovat tvary.

Re: Báseň

(Básničky na přání, 8. 9. 2013 19:38)

Dobrý den, báseň má být libovolná nebo bude někomu darovaná? A zda chcete něco v básni vyjádřit?

Báseň

(Sluníčko, 5. 9. 2013 17:17)

Prosím báseň nezveřejňovat a nadpis básně rodina.Děkuji

Re: Báseň

(Básničky na přání, 8. 9. 2013 19:37)

Napište mi mail, kam vám pak mohu báseň poslat.

Zkušební báseň

(Zkouška, 29. 5. 2013 15:31)

Ráda bych složila básničku pro mé rodiče, moc si přeji pejska. Děkuji

Re: Zkušební báseň

(Básničky na přání, 29. 5. 2013 15:51)

Mamko, taťko, mám vás ráda,
ale to mi nestačí.
Chci mít svého kamaráda,
co si se mnou zaskotačí.

Možná nyní trochu zlobím,
to však změnit dokážu!
S pejskem se hned změním
a hodnou dcerku Vám ukážu!

Moc, moc prosím maminko
pořiďte mi od štěňátka miminko.
Vše kolem pejska si sama udělám,
teď na vaši štědrost spoléhám!